Ubytování

Od roku 2017 lze využít ubytování v naší nové roubence přímo u sportovního revíru.Roubenka_2

Přímo u sportovního revíru nabízíme ubytování v nově postavené roubence. Budova nabízí celkem 12 lůžek ve 3 pokojích (každý pokoj 4 lůžka – 2 jednopostele a 1 manželská postel pro 2). Pro ubytované rybáře držíme automaticky nejbližší možná chytací místa, tedy břeh přímo u roubenky (místo číslo 15 vlevo od mola a místo číslo 16 vpravo od mola). Tato dvě místa jsou vhodná buď pro jednu skupinu nebo pro pro 4 rybáře.

Vzhledem k poloze roubenky (podhůří Orlických hor) lze vedle sportovního rybolovu využít další rekreační možnosti, které náš region nabízí. Od jara do podzimu se jedná zejména o pěší či cyklo turistiku, v zimě pak sjezdové či běžecké lyžování. V horkých letních dnech lze navštívit koupaliště v Písečné (2 km), v Žamberku (3 km), nebo přehradu v Pastvinách (10 km). Přímo v obci Dlouhoňovice s dětmi projít naučnou stezku, které vede přes místní Výhlednu, kde lze vidět panorama Orlických hor. Další tipy na velké množství atraktivních výletů lze najít zde.

Základní informace:

Ubytovací kapacity jsou situovány v 1. patře budovy, kde se nachází 3 čtyř-lůžkové pokoje, společenská místnost pro ubytované a sociální zařízení. V přízemí roubenky se nachází hlavní společenská místnost s vybavenou kuchyňkou, výčepem, krbem a Smart TV. Přízemí roubenky slouží nejen pro ubytované, ale rovněž pro ostatní rybáře, kteří si zde mohou udělat kafe, či zajít na toaletu. V budově je rovněž celoroční prodejna ryb. Ve všech prostorách je samozřejmostí bezplatná wifi.

Kapacita: celkem 12 lůžek (3x samostatný 4-lůžkový pokoj)

Sociální zařízení: 2x koupelna s WC a sprchovým koutem

Hlavní společenská místnost v přízemí (pro ubytované i ostatní rybáře): plně vybavený kuchyňský kout, výčepní zařízení, kávovar, TV, krb, 2x plotýnka, lednice.

Soukromá společenská místnost: posezení v 1. patře roubenky (sedačka, stolek, …) – pouze pro ubytované

Pivo: V hlavní společenské místnosti je výčepní zařízení. Po domluvě vám zařídíme vlastní sud piva.

Parkování přímo v oploceném areálu, chytací místa na přání rezervujeme také přímo u roubenky. Venku lze využít posezení, ohniště, gril

Upozornění: Roubenku (ani její dílčí část) nepronajímáme k oslavám, ani jiným veselicím. Veškeré zázemí je situováno přímo u sportovního revíru a vzhledem k dalším rybářům v blízkosti je třeba dodržovat klidnou atmosféru, za kterou většina hostů přijela.

Ceník ubytování – Velká roubenka: 

Ubytovat v roubence se lze již od 350 Kč za noc.

Všechny 3 pokoje na víkend (2 noci): 8.000 Kč

Všechny 3 pokoje na týden (7 nocí): 18.000 Kč

Rezervace o víkendech a svátcích lze provést MINIMÁLNĚ NA 2 NOCI!

Počet osob na pokoji Cena za 1-2 noci Cena za 3 a více nocí
1 570 Kč 500 Kč
2 470 Kč (940 Kč) 400 Kč (800 Kč)
3 440 Kč (1 320 Kč) 370 Kč (1 110 Kč)
4 420 Kč (1 680 Kč) 350 Kč ( 1 400 Kč)

*Ceny uvedené v závorce jsou přepočteny za celý pokoj.

*Rezervace všech 3 pokojů neznamená rezervaci celé roubenky. Společenská místnost a WC v přízemí může být částečně využíváno také ostatními rybáři. 

 

Děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA.

Domácí mazlíček pouze po předchozí domluvě. (100 Kč / noc).

V ceně ubytování je zahrnuto: ložní prádlo, spotřeba elektřiny a vody, spotřebované dřevo na vytápění objektu, ubytovací poplatek obci, internet

V ceně ubytování není zahrnuto: strava, ručníky/osušky

Bližší informace a rezervace na tel.: 775 031 401, email: plundrat@seznam.cz

d

Ceník ubytování – Malá roubenka:

*Informace se průběžně aktualizují

 

Od září 2020 nabízíme nově ubytování také v „Malé roubence“, která je situována přímo na chytacích místech číslo 7 a 8. Chatka je k pronájmu vždy jako celek za jednu cenu na 24 hodin. Aby se dodržela návaznost ubytovaných, lze se ubytovat vždy nejdříve od 16:00 hodin nástupního dne. Uklidit a opustit chatku je třeba vždy do 16:00 posledního dne.

V chatce je 1 postel/lůžko na podlaze, 2 postele/lůžka na palandě v podkroví a 1 rozkládací sedačka pro 1 až 2 osoby. Celkem tedy 4-5 lůžek. Lůžkoviny/přikrývky je třeba mít vlastní.

Chatku je nutné před opuštěním uklidit a předat ji v takovém stavu, v jakém byla při nástupu.

K chatce jsou automaticky lovná místa 7 a 8. Pokud by bylo více rybářů, lze domluvit další chytací místa.

Chatka bude mít od října 2020 vlastní elektrickou energii pomocí solárních panelů. Vedle chatky bude od října 2020 v provozu toaleta. Sprchu lze využít v přízemí Velké roubenky.

Cena do konce sezóny 2020: 1.200,- Kč / chata / noc

Nástup od 16:00 hodin.

Počet lůžek: 4 – 5

Elektřina: Ano (od října 2020)

WC: Ano (od října 2020)

Sprcha: Ne

Lůžkoviny: Ne

Ohniště a gril: Ano

Vytápění: Ne