Ubytování

Aktuální tabulka obsazenosti ubytování na léto 2023:

 

 

 

 

Přímo u sportovního revíru nabízíme ubytování ve velké a malé roubence.

Velká budova nabízí celkem 12 lůžek ve 3 pokojích. Pro ubytované rybáře držíme automaticky nejbližší možná chytací místa, tedy břeh přímo u roubenky s místy 15 a 16. Tato dvě místa jsou vhodná buď pro jednu velkou skupinu nebo pro 2x 2-3 rybáře. Na obou místech je celoročně umístěn stan s posezením.

V malé roubence-chatce je 4-5 lůžek a je situována přímo na chytacích místech 7 a 8. Více informací o obou možnostech ubytování níže.

Způsob rezervace:

Rezervaci pro malou i velkou roubenku je třeba zaslat písemně na náš email (plundra@seznam.cz).

Je nutné nám poslat vaše jméno a adresu pro vystavení faktury.

A rovněž následující informace: termín, počet pokojů, počet osob, počet rybářů a časy příjezdu a odjezdu kvůli rezervaci chytacích míst po celou dobu vašeho pobytu.

 

Platby:

Banka: Fio banka, a.s.

Číslo účtu: 2401159900/2010

Variabilní symbol: číslo faktury

Od sezóny 2021 se veškeré ubytování hradí na základě vystavené faktury předem bankovním převodem.

Zrušit rezervaci s nárokem na vrácení 100 % výše platby lze maximálně 30 dnů před nástupním datem.

Při zrušení rezervace v kratším termínu než 30 dnů před nástupem jsme nuceni účtovat storno-polatek.

Je to z důvodu vyšších administrativních nákladů a zejména omezené možnosti nabídnout termín včas jinému zájemci nebo vůbec termín obsadit.

Počet dnů před nástupním datem Výše storno-poplatku (%)
29 – 15 25
14 – 7 50
6 – 4 75
3 a méně 100

Informace: velká roubenka: 

Ubytovací kapacity jsou situovány v 1. patře budovy, kde se nachází 3x čtyř-lůžkový pokoj (každý pokoj má 2x jedno-postel a 1x manželskou postel pro 2), společenská místnost pro ubytované, TV, lednice s mrazákem a sociální zařízení. V přízemí roubenky se nachází hlavní společenská místnost s vybavenou kuchyňkou, výčepem, lednicí, krbem a Smart TV. Přízemí roubenky slouží nejen pro ubytované, ale rovněž pro ostatní rybáře, kteří si zde mohou udělat kávu, či zajít na toaletu. V budově je rovněž místnost pro prodej prodej ryb. Ve všech prostorách je samozřejmostí bezplatná wifi.

Kapacita: celkem 12 lůžek (3x samostatný 4-lůžkový pokoj)

Sociální zařízení: 2x koupelna s WC a sprchovým koutem

Hlavní společenská místnost v přízemí (pro ubytované i ostatní rybáře): plně vybavený kuchyňský kout (varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), nádobí (talíře, hrnce, příbory, sklo) výčepní zařízení, kávovar, TV, krb, lednice.

Soukromá společenská místnost: posezení v 1. patře roubenky (sedačka, stolek, TV, lednice, mrazák) – pouze pro ubytované

Pivo: V hlavní společenské místnosti je výčepní zařízení. Více informací u správce.

Parkování přímo v oploceném areálu, chytací místa na přání rezervujeme také přímo u roubenky. Venku lze využít posezení, ohniště, gril, stan.

Upozornění: Roubenku (ani její dílčí část) nepronajímáme k oslavám, ani jiným veselicím. Veškeré zázemí je situováno přímo u sportovního revíru a s ohledem k dalším rybářům v blízkosti je třeba dodržovat klidnou atmosféru, za kterou většina hostů přijela.

Ceník 2023 – velká roubenka: 

Všechny 3 pokoje na víkend (2 noci): 10.000 Kč

Všechny 3 pokoje na týden (7 nocí): 24.000 Kč

Počet osob na pokoji Cena za lůžko (pokoj) 1-3 noci Cena za lůžko (pokoj) 4 a více nocí
1 800,- Kč 700,- Kč
2 700,- Kč (1 400,- Kč) 600,- Kč (1.200,- Kč)
3 600,- Kč (1 800,- Kč) 500,- Kč (1.500,- Kč)
4 500,- Kč (2 000,- Kč) 450,- Kč (1.800,- Kč)

*Rezervace o víkendech a svátcích lze provést MINIMÁLNĚ NA 2 NOCI!

*Ceny uvedené v závorce jsou přepočteny za celý pokoj.

*Rezervace všech 3 pokojů neznamená rezervaci celé roubenky. Společenská místnost a WC v přízemí může být částečně využíváno také ostatními rybáři. 

 

Děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA.

Domácí mazlíček pouze po předchozí domluvě. (100 Kč / noc).

V ceně ubytování je zahrnuto: ložní prádlo, spotřeba elektřiny a vody, spotřebované dřevo na vytápění objektu, ubytovací poplatek obci, internet

V ceně ubytování není zahrnuto: strava

Bližší informace a rezervace na tel.: 775 031 401, email: plundra@seznam.cz

Rezervační kalendář – návod: V označený den rezervace nelze přijet – je obsazeno.

Příklad: rezervace všech 3 pokojů nebo malé roubenky na 2 noci od pátku 1.4. do neděle 3.4. – v kalendáři je vyznačena obsazenost v pátek a v sobotu. V neděli 3.4. lze přijet a spát na pondělí.

d

Informace: malá roubenka – chatka:

 

Od sezóny 2021 nabízíme nově ubytování také v „malé roubence – chatce“, která je situována přímo na chytacích místech číslo 7 a 8. Chatka je k pronájmu vždy jako celek za jednu cenu na 24 hodin. Aby se dodržela návaznost ubytovaných, lze se ubytovat vždy nejdříve od 16:00 hodin nástupního dne. Uklidit a opustit chatku je třeba vždy do 16:00 hodin posledního dne.

V chatce je 1x postel/lůžko na podlaze, 2x postele/lůžka na palandě v podkroví a 1x rozkládací sedačka pro 1 až 2 osoby. Celkem tedy 4-5 lůžek. Lůžkoviny/přikrývky je třeba mít vlastní.

Chatku je nutné před opuštěním uklidit a předat ji v takovém stavu, v jakém byla při nástupu.

K chatce jsou automaticky lovná místa 7 a 8. Pokud by bylo více rybářů, lze domluvit další chytací místa.

Chatka má vlastní splachovací wc a elektřinu ze solárního panelu. Sprchu i kuchyň lze využít ve velké roubence.

Parkování pouze na centrálním parkovišti u velké roubenky. Nelze parkovat přímo u chatky.

Ceník pro sezónu 2023:

Tarif  A – víkend/svátek/letní prázdniny: 1.900,- Kč / chata / noc (bez ohledu na počet osob), = noc od pátku do neděle, noc před státním svátkem, letní prázdniny

Tarif B – všední den: 1.500,- Kč / chata / noc (bez ohledu na počet osob), = noc od neděle do pátku mimo svátky a letní prázdniny

Příklad: státní svátek 1. května připadá na středu = noc z úterý 30. 4. 16:00 na středu 1. 5. 16:00 je Tarif A a noc ze středy 1. 5. 16:00 na čtvrtek 2. 5. 16:00 je Tarif B.

Nástup od 16:00 hodin

Ukončení do 16:00 hodin

Počet lůžek: 4 – 5

Elektřina: Ano – solární (osvětlení, nabití telefonu, notebooku,…) – zákaz napájení vysoko-odběrových spotřebičů (rychlovarná konvice apod.)

WC: Ano

Sprcha: Ne (lze využít ve velké roubence)

Dřez: Ano – venkovní se zásobníkem na vodu (je třeba doplňovat)

Lůžkoviny: Ne

Ohniště a gril: Ano

Vytápění: Ano – kamínka na dřevo

Dřevo: Pro vytápění chatky dostanete od nás v ceně, pro grilování je třeba mít své

Výčepní zařízení: Ano – lze využít naše výčepní zařízení  + zařídíme téměř libovolný druh piva a velikosti sudu.

Aktivity v okolí:

Vzhledem k naší poloze (podhůří Orlických hor) lze vedle sportovního rybolovu využít další rekreační možnosti, které náš region nabízí. Od jara do podzimu se jedná zejména o pěší či cyklo turistiku, v zimě pak sjezdové či běžecké lyžování. V horkých letních dnech lze navštívit koupaliště v Písečné (2 km), v Žamberku (3 km), nebo přehradu v Pastvinách (10 km). Přímo v obci Dlouhoňovice lze s dětmi projít naučnou stezku, která vede přes místní Výhlednu, kde lze vidět panorama Orlických hor. Další tipy na velké množství atraktivních výletů lze najít zde.