Probíhají rezervace ubytování a chytacích míst na rok 2023

  • 10.2.2023

Od nového roku 2023 máme spuštěny rezervace ubytování v našich roubenkách a chytacích míst. Sportovně rybářskou sezónu budeme startovat v pátek 31. března a potrvá tradičně bez přestávky každý den do prvního zámrzu rybníka, tedy přibližně do konce listopadu. Můžete si již teď zamluvit své chytací místo pro bivakování/stanování, nebo si rezervovat také ubytování v jedné z našich roubenek. Navzdory zdražování téměř všeho kolem nás jsme se rozhodli ponechat ceny povolenek beze změny! Cena ubytování velké roubenky se zvedla pouze v některých případech a spíše kosmeticky. V případě malé roubenky jsme chtěli více zvýhodnit rezervace ve všední dny a tak jsme jsme její výši rovněž neměnili (1.500,- Kč). Cenu za noc o víkendech a prázdninách jsme zvýšili o 150,- Kč za chatku na 1.900,- Kč.

Rezervace ubytování

Na našem webu v sekci ubytování najdete kalendáře obsazenosti na celý rok. Rezervace provádějte ideálně přes email (plundra@seznam.cz), kde nám napíšete požadovaný termín, druh ubytování, počet osob, počet rybářů a případné další podrobnosti. My následně zkontrolujeme dostupnost a rezervaci vám potvrdíme, nebo společně upravíme. Vše důležité o ubytování je popsáno na našem webu v sekci ubytování

a) Ubytování – velká roubenka

Ve velké roubence nabízíme 3 čtyřlůžkové samostatné pokoje. Zarezervovat si můžete klidně pouze 1 pokoj. Pro ubytované primárně držíme chytací místa přímo před roubenkou číslo 15 a 16. Na obou místech je celoročně umístěný party stan s podlahou a posezením. Tato místa si tak nelze rezervovat bez ubytování. Může se stát, že místa 15 a 16 jsou již zamluvena hosty z jiného pokoje. V tomto případě jsou nejbližší další chytací místa vlevo na louce 13, 12 a 11, případně v rohu 10 a 9. Pokud střídáte ubytované hosty, tak budete mít pokoj připravený nejpozději ve 14:00. V den odjezdu je třeba pokoj opustit do 10:00. Rybolov je vždy na domluvě, fungujeme v režimu příjezd a odjezd kolem oběda 12:00. Pokud před vámi nikdo není, tak není problém domluvit příjezd a start rybolovu již od rána. To je využíváno nejčastěji pátečními příjezdy. Naopak v případě, že vás nikdo nestřídá, lze po domluvě rybařit až do večera.

b) Ubytování – malá roubenka „chatka“

Naše malá roubenka pro 4-5 osob je situována přímo na chytacích místech 7 a 8. V případě větší skupiny není problém zamluvit i další chytací místa a kombinovat pobyt v chatce s bivakováním. Malá roubenka funguje striktně v režimu příjezd a odjezd v 16:00. Pokud před vámi není rezervace, lze se domluvit a přijet již dopoledne.

Rezervace chytacích míst

Pro bivakování či denní rybolov jsou vyhrazena místa 1 – 6 a 9 – 13. Na všech místech lze stanovat/bivakovat nebo přijet na denní rybařinu (7:00 – 19:00). V případě bivakování máte u nás automaticky povolenku po celou dobu pobytu bez omezení rybolovu. Přijet i odjet můžete kdykoliv v dohodnutý čas mezi 7:00 a 19:00. Povolenky tak přizpůsobíme dle vaší potřeby. Například v případě příjezdu v pátek ráno a odjezdu v neděli odpoledne si nekupujete povolenku 72-hodin, ale vystavíme vám levnější oprávnění na 60-hodin lovu. Rezervace provádějte podobně jako v případě ubytování písemně na email, nebo formou sms (775 031 401). Napište nám termín, časy příjezdu a odjezdu, počet rybářů a požadovaná místa. Rezervace je platná pouze v případě našeho písemného potvrzení. Pokud od nás nemáte odpověď na email nebo sms, vyžádejte si ji. Nelze se dohodnout pouze telefonicky bez písemného potvrzení.