Představujeme partnery podzimních závodů

  • 10.10.2023

Rádi bychom představili hlavní partnery 4. rybářských závodů týmů O POHÁR PLUNDROVA RYBÁŘSTVÍ. Závody se uskuteční 13. – 15. října na našem sportovním revíru v Dlouhoňovicích u Žamberka. Hlavním a jediným partnerem v kategorii rybářských obchodů je Rybářův krámek Žamberk. Skvěle vybavený obchod rybářských potřeb sídlí přímo v Žamberku a nabízí svým zákazníkům prodej ve své kamenné prodejně, či on-line shop.

Z oslovených výrobců nástrah a krmiv věnovali věcné ceny značky Mikbaits, Handy Line, Rebelbaits a Imothep. Se známou značkou Mikbaits jsme navázali zcela novou spolupráci a je zde na místě vyseknout jim poklonu za parádní komunikaci, přístup, rychlost i obsah věnovaných cen. Další tři výrobci mají přímo zastoupení v soutěžních týmech. Na nástrahy Handy Line bude rybařit obhájce trofeje Martin Golian v našem týmu Plundrova rybářství. Rebelbaits bude u nás zastupovat Petr Hejl se svým týmem. Značka Imothep je na naše revíru v posledním roce jednoznačně nejrozšířenější a troufám si tvrdit, že nechybí ve výbavě žádného rybáře. Tým Bavoráci bude ale jako jediný rybařit čistě pod touto značkou a (zatím) bez vzájemné spolupráce budou kluci Kotoučkovi neoficiálně Imothep reprezentovat.

Nováčka máme také v kategorii partnerů mimo rybářský obor. Všichni závodníci budou moci odjet domů nablýskaným autem, protože obdrží od Automyčka Plundra poukazy do nedaleké samoobslužné myčky aut v Žamberku. Kluci z myčky mají na startu rovněž svůj rybářský tým.

Všem partnerům, kteří věnovali věcné ceny, ještě jednou moc děkujeme!