Od pondělí 8.7. 2024 platí nový ceník povolenek

  • 8.7.2024

V posledních letech vysoké inflace rostly ceny téměř všeho kolem nás, my jsme však drželi povolenky stále na stejné úrovni. Snažíme se revír neustále vylepšovat, jak pro rybáře, tak i jejich doprovod. Nyní jsme se rozhodli alespoň částečně upravit náš ceník. Nejedná se o nic dramatického, denní povolenka se zvyšuje o 50 Kč ze současných 350 Kč na 400 Kč. Noční povolenky se zvyšují o 100 Kč za každých 24-hodin. Cena prutu navíc zůstává stejná na 100 Kč za den a 200 Kč za 24-hodin. Cena dospělého doprovodu je nově 100 Kč za den a 200 Kč za 24-hodin. S novou venkovní koupelnou na jižní straně (místa 1 až 8) se nám podařilo výrazně zvýšit úroveň zázemí i pro nerybařící doprovod. Dává nám tedy smysl, aby se i nerybáři „kempující“ v areálu rybníka cenově podíleli na využívání zázemí.

Dále platí, že děti do 12 let mohou rybařit zdarma v rámci zakoupené povolenky dospělého a neplatí nic za doprovod. Rovněž dále platí, že na rozdíl od většiny ostatních revírů si u nás může každý zvolit čas začátku a konce rybaření. Stejně jako doposud, při překročení 24-hodin lovu nezapočítáváme dalších 24-hodin lovu, ale pouze 12-hodin, což rovněž není zcela obvyklé. Lze k nám na revír přijet například v pátek ráno a odjet v neděli odpoledne a zakoupit 60-hodinovou povolenku.

Ceník na našem webu zde.

Dále platí z důvodu narušování klidu u rybníka zákaz návštěv. Lze pouze po předchozí domluvě!

Zároveň děkujeme, že provádíte rezervace výhradně písemně formou sms (775 031 401) či emailu (plundra@seznam.cz). Opravdu věřte, že po telefonu nejsme schopni říct, zda je dané místo ve vámi požadovaný termín volné. Všechny platné rezervace vám chceme zároveň písemně potvrdit. Pokud se tak nestane a nemáte od nás odpověď, vyžádejte si ji, jinak není rezervace platná. Pokud nám píšete o rezervaci s větším časovým předstihem, tak prosím mějte pochopení, že se může stát, že vám například neodpovíme hned v sobotu večer.

Děkujeme, že využíváte náš sportovní revír.

Petrův zdar!