Nabídka ubytování v zimním období

  • 10.1.2022

Rádi bychom nabídli možnost ubytování v naší roubence i v zimní rybářské přestávce. Dlouhoňovice jsou přímo u města Žamberk v podhůří Orlických hor, tudíž k nám lze v zimních měsících místo s pruty přijet například s lyžemi, běžkami, bruslemi, či jen relaxovat. Zimní termíny jsou v naprosté většině volné. Lze se ubytovat na noc, na dvě, nebo klidně celý týden. Můžete si rezervovat třeba jen 1 pokoj, nebo pro větší skupinu všechny 3 a mít celou roubenku jen pro sebe.

Přímo u nás v Dlouhoňovicích je menší lyžařský vlek vhodný zejména pro rodiny s malými dětmi. Velké a oblíbené lyžařské středisko v Říčkách je vzdáleno pouhých 22 km. V Říčkách lze rovněž odstartovat na běžkách a využít dlouhé tratě po hřebeni Orlických hor. Parádní osvětlené tratě na běžky mají také v Orlickém Záhoří (32 km). Pokud je dostatek sněhu, jsou projety stopy rovněž kolem naší roubenky. V Žamberku (3 km) lze využít zimní stadion a jít si zabruslit. V Ústí nad Orlicí (16 km) či v Rychnově nad Kněžnou (23 km) si můžete pro změnu zaplavat v krytém bazénu. To jen na úvod z možností v okolí, je jich mnohem více.

Podrobné informace o ubytování naleznete na našem webu v sekci „Ubytování„. Rádi vám jakékoliv další informace zodpovíme na telefonu 775 031 401 či emailu plundra@seznam.cz. V případě zájmu o rezervaci nás prosím kontaktujte.

Sjezdové lyžování:

Běžecké lyžování:

  • Dlouhoňovice (50 m)
  • Panské Pole (19 km) – tvrz Hanička, Annenský vrch, rozhledna Anna
  • Ski centrum Říčky (22 km) – nástupní místo pro běžkaře, lze vyběhnout na hřeben hor (Zakletý vrch, Pěticestí), nebo vyjet lanovkou
  • Mezivrší – vrchol umístěný na hřebenovce mezi Komářím vrchem a Annenským vrchem (25 km)