Ubytování

Od roku 2017 lze využít ubytování v naší nové roubence přímo u sportovního revíru.Roubenka_2

Vzhledem k poloze roubenky (podhůří Orlických hor) lze využít ubytování nejen ke sportovnímu rybolovu na našem revíru, ale současně i pro zimní, letní, jarní či podzimní dovolenou. Přímo v obci je sjezdovka vhodná zejména pro rodiny s malými dětmi (více zde) a v případě příznivých sněhových podmínek také běžecké tratě. Nedaleko jsou také známá velká lyžařská střediska (Říčky v Orlických horách, Dolní Morava,…). Tipy na velké množství atraktivních výletů lze najít zde (připravujeme zde).

Základní informace:

Ubytovací kapacity jsou situovány v 1. patře budovy, kde se nachází 3 čtyř-lůžkové pokoje, společenská místnost pro ubytované a sociální zařízení. V přízemí roubenky se nachází hlavní společenská místnost s vybavenou kuchyňkou, výčepem, krbem a Smart TV. Přízemí roubenky slouží nejen pro ubytované, ale rovněž pro ostatní rybáře, kteří si zde mohou udělat kafe, či zajít na toaletu. V budově je rovněž celoroční prodejna ryb. Ve všech prostorách je samozřejmostí bezplatná wifi.

Kapacita: celkem 12 lůžek (3x samostatný 4-lůžkový pokoj)

Sociální zařízení: 2x koupelna s WC a sprchovým koutem

Hlavní společenská místnost v přízemí (pro ubytované i ostatní rybáře): plně vybavený kuchyňský kout, výčepní zařízení, kávovar, TV, krb, 2x plotýnka, lednice.

Soukromá společenská místnost: posezení v 1. patře roubenky (sedačka, stolek, …) – pouze pro ubytované

Pivo: V hlavní společenské místnosti je výčepní zařízení. Po domluvě vám zařídíme vlastní sud piva.

Parkování přímo v oploceném areálu, chytací místa na přání rezervujeme také přímo u roubenky. Venku lze využít posezení, ohniště, gril

Upozornění: Roubenku (ani její dílčí část) nepronajímáme k oslavám, ani jiným veselicím. Veškeré zázemí je situováno přímo u sportovního revíru a vzhledem k dalším rybářům v blízkosti je třeba dodržovat klidnou atmosféru, za kterou většina hostů přijela.

Ceník ubytování: 

Ubytovat v roubence se lze již od 320 Kč za noc.

Všechny 3 pokoje na víkend (2 noci): 7 800 Kč

Všechny 3 pokoje na týden (7 nocí): 18 000 Kč

Počet osob na pokoji Cena za 1-2 noci Cena za 3 a více nocí
1 540 Kč 480 Kč
2 450 Kč (900 Kč) 380 Kč (760 Kč)
3 420 Kč (1 260 Kč) 350 Kč (1 050 Kč)
4 390 Kč (1 560 Kč) 320 Kč ( 1 280 Kč)

*Ceny uvedené v závorce jsou přepočteny za celý pokoj.

*Rezervace všech 3 pokojů neznamená rezervaci celé roubenky. Společenská místnost a WC v přízemí může být částečně využíváno také ostatními rybáři. 

 

Děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA.

Domácí mazlíček pouze po předchozí domluvě. (100 Kč / noc).

V ceně ubytování je zahrnuto: ložní prádlo, spotřeba elektřiny a vody, spotřebované dřevo na vytápění objektu, ubytovací poplatek obci, internet

V ceně ubytování není zahrnuto: strava, ručníky/osušky

Bližší informace a rezervace na tel.: 775 031 401, email: plundrat@seznam.cz