Ubytování

Od roku 2017 lze využít ubytování v naší nové roubence přímo u sportovního revíru.Roubenka_2

Vzhledem k poloze roubenky (podhůří Orlických hor) lze využít ubytování nejen ke sportovnímu rybolovu na našem revíru, ale současně i pro zimní, letní, jarní či podzimní dovolenou. Přímo v obci je sjezdovka vhodná zejména pro rodiny s malými dětmi (více zde) a v případě příznivých sněhových podmínek také běžecké tratě. Nedaleko jsou také známá velká lyžařská střediska (Říčky v Orlických horách, Dolní Morava,…). Tipy na velké množství atraktivních výletů lze najít zde (připravujeme zde).

Základní informace:

Ubytovací kapacity jsou situovány v 1. patře budovy, kde se nachází 3 čtyř-lůžkové pokoje, společenská místnost pro ubytované a sociální zařízení. V přízemí roubenky se nachází hlavní společenská místnost s vybavenou kuchyňkou, výčepem, krbem a Smart TV. Přízemí roubenky slouží nejen pro ubytované, ale rovněž pro ostatní rybáře, kteří si mohou jít načepovat pivo, udělat kafe, či zajít na toaletu. V budově je rovněž celoroční prodejna ryb. Ve všech prostorách je samozřejmostí bezplatná wifi.

Kapacita: celkem 12 lůžek (3x samostatný 4-lůžkový pokoj)

Sociální zařízení: 2x koupelna s WC a sprchovým koutem

Hlavní společenská místnost v přízemí (pro ubytované i ostatní rybáře): plně vybavený kuchyňský kout, výčepní zařízení, kávovar, TV, krb, 2x plotýnka, lednice.

Soukromá společenská místnost: posezení v 1. patře roubenky (sedačka, stolek, …) – pouze pro ubytované

Pivo: V hlavní společenské místnosti je výčepní zařízení (2 pípy), kde si lze čepovat pivo. Po domluvě vám zařídíme vlastní sud piva za nákupní cenu + 500 Kč poplatek za pípu.

Parkování přímo u budovy, chytací místa na přání rezervujeme také přímo u roubenky. Venku lze využít posezení, ohniště, gril

Upozornění: Roubenku (ani její dílčí část) nepronajímáme k žádným oslavám, ani jiným veselicím. Veškeré zázemí je situováno přímo u sportovního revíru a vzhledem k dalším rybářům v blízkosti je třeba dodržovat klidnou atmosféru, za kterou většina hostů přijela.

Ceník ubytování: 

Ubytovat v roubence se lze již od 260 Kč za noc.

Všechny 3 pokoje na víkend (2 noci): 6 500 Kč

Všechny 3 pokoje na týden (7 nocí): 15 000 Kč

Počet osob na pokoji Cena za 1-2 noci Cena za 3 a více nocí
1 470 Kč 420 Kč
2 380 Kč (760 Kč) 320 Kč (640 Kč)
3 350 Kč (1 050 Kč) 290 Kč (870 Kč)
4 320 Kč (1280 Kč) 260 Kč ( 1040 Kč)
Děti 3-12 let 250 Kč 200 Kč

*Ceny uvedené v závorce jsou přepočteny za celý pokoj.

*Rezervace všech 3 pokojů neznamená rezervaci celé roubenky. Společenská místnost a WC v přízemí může být částečně využíváno také ostatními rybáři. 

 

Děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA.

Domácí mazlíček pouze po předchozí domluvě. (50 Kč / noc).

V ceně ubytování je zahrnuto: ložní prádlo, spotřeba elektřiny a vody, spotřebované dřevo na vytápění objektu, ubytovací poplatek obci, internet

V ceně ubytování není zahrnuto: strava, ručníky/osušky

Bližší informace a rezervace na tel.: 775 031 401, email: plundrat@seznam.cz